image Pamje nga momenti kur ekipi i Klan Kosovës u sulmua në Zubin Potok (VIDEO)

Siguri

Pamje nga momenti kur ekipi i Klan Kosovës u sulmua në Zubin Potok (VIDEO)

news image

Ekipi i Klan Kosovës u sulmua sot për të dytën herë në veri të vendit, veçse kësaj radhe nuk u shpëtua pa lëndime.

Si pasojë e goditjes me guri të dritares së veturës me të cilin udhëtonte ekipi për në Zubin Potok, u lëndua gazetarja Qëndresa Bellagoshi dhe vozitësi Elsad Sinani.

Më poshtë gjeni momentin kur ekipi sulmohet nga persona të maskuar.

/GazetaSinjali/