image Pamje nga ambienti ku po mbahet darka mes Ramës, Vuçiqit e Zaevit - Sinjali

Pamje nga ambienti ku po mbahet darka mes Ramës, Vuçiqit e Zaevit

news image

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka pritur sonte në darkë, presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev.

Takimi i organizuar për nismën e ”Ballkanit të Hapur”, u zhvillua në një nga resoret e njohura në Elbasan, ku për pak pritet të përfundojë takimi mes Ramës, Vuçiqit e Zaev.

Në vendin ku po mbahet darka shihet që ka shumë policë duke e vëzhguar situatën.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin