image Pamje brenda takimit në Tiranë, Scholz e Macron afër Osmanit - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Politikë

Pamje brenda takimit në Tiranë, Scholz e Macron afër Osmanit – VIDEO

news image

Samiti mes liderëve të Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor po mbahet sot në Tiranë.

Tashmë ka nisur takimi brenda Pallatit të Brigadave, mes mysafirëve dhe nikoqirit, Edi Rama.

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është ulur pas kancelarit gjerman, Olaf Scholz dhe presidentit francez, Emmanuel Macron.

/GazetaSinjali/