COVID-19

Të infektuar

10590

Të shëruar

6248

Të vdekur

354

“PaGajle”, Young Zerka dhe Fifi publikojn këngën e re

news image

Dy këngëtarët e famshëm, Young Zerka dhe Fifi kanë publikuar bashkëpunimin më të ri, të titulluar “PaGajle”.

Kjo është kënga e parë e dyshes së famshme që janë shumë të pëlqyer nga publiku shqiptar.

Kënga me ritme verore tashmë është duke u klikuar me shpejtësi, ku ka mbi 13 mijë klikime për shumë pak kohë. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin