image Pacolli nis udhëtimet me familjen: Paqit fillim të mirë
[wp-story id="814678"]

Sociale

Pacolli nis udhëtimet me familjen: Paqit fillim të mirë

news image

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka nisur udhëtimet për këtë fillim vit bashkë me familjen e tij.

Pacolli nëpërmjet disa fotografive ka uruar qytetarët për një fillim të mirë.

Tani po përgatitemi për sfidat e vitit 2022, të cilat nuk do të janë të pakta, nuk do të jetë një vit i lehtë por ne kurrë nuk duhet të humbasin shpresën apo motivimin. Shpresoj që këtë vit të kemi sa më pak probleme, të ndihmojmë, ta duam dhe respektojmë njëri-tjetrin. Paqit fillim të mirë!”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

/GazetaSinjali/