image Pacolli reagon i nervozuar: Çfarë po ndodh? Humbëm gjithçka që është ndërtuar deri më tani

Politikë

Pacolli reagon i nervozuar: Çfarë po ndodh? Humbëm gjithçka që është ndërtuar deri më tani

news image

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka reaguar i nervozuar pas zhvillimeve të fundit në vend, ku raportohet se mbajtja e mbledhjes së dy qeverive shqiptare, mund të anulohet, raporton Gazeta Sinjali.

Ai në reagimin e tij tha se mosmbajtja e kësaj mbledhje e cila ishte planifikuar të mbahej nesër në Gjakovë “është një humbje e madhe e gjithçkaje që është ndërtuar deri më tani”.

Madje, ai i nervozuar pyeti edhe se çfarë është duke ndodhur.

”Mosmbajtja e mbledhjeve të përbashkëta të dy qeverive (Kosovë-Shqipëri), siç u bë në dekadën e fundit dhe që ishte planifikuar për nesër në Gjakovë, është një humbje e madhe e gjithçkaje që është ndërtuar deri më tani.. çfarë po ndodh?”.

https://www.facebook.com/behgjeti/posts/pfbid02zXeNiBdSWNxPg4ZCKw2PYSHFEu1Pz96CW2v2oewg32KHZV8SFaULL4zWeSsaE1sUl?cft[0]=AZXG8vBgssnoP5qRAtv6-H2hEzEwM3bsoqaVBTKbhLNZFg7duI7uZmiQxZvGKXzH9isKmZU2COrfGhf2XtjmeKUrBWMOHMHppPMiNUKHe55srZeLKi7RWJvOLPIo9lzfDblSkeOgvA-bxdE1d6O_nrjCMD5INcjsnT4tvJDCMt1bDw&tn=%2CO%2CP-R

/GazetaSinjali/