image Oriola Marashi dhe Eros Grezda provokojnë ndjekësit me një moment intim - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Oriola Marashi dhe Eros Grezda provokojnë ndjekësit me një moment intim

news image

Modelja e njohur, Oriola Marashi dhe futbollisti, Eros Grezda tash e një kohë janë në lidhje dashurie.

Dyshja përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, kanë provokuar ndjekësit me një moment intim.

Bëhet fjalë për një fotografi të realizuar në ashensor, ku Grezda shfaqet duke i dhënë një puthje të dashurës së tij.

Këtë fotografi, futbollisti i njohur e ka vendosur madje edhe si fotografi të profilit në rrjetin social Instagram. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin