COVID-19

Të infektuar

1123

Të shëruar

847

Të vdekur

30

Futboll/ Objektiv i shumë skuadrave, Havertz flet për të ardhmen e tij

news image

Talenti i Bundesligës, Kai Havertz po vazhdon shkëlqimin me fanellën e Bayer Leverkusen.

Shkak i kësaj forme të mirë, Havertz ka marrë shumë oferta nga gjigantët evropian, transmeton Gazeta Sinjali.

Por, pas ndeshjes së sotshme kundër Gladbach, Havertz ka refuzuar të flas për të ardhmen e tij.

‘Nuk dua të flas por ka shumë spekulime. Jam i koncentruar në këtë sezon dhe pastaj do të shohim se çfarë do të ndodh. Jam falënderues për Leverkusen dhe nuk dua t’i prish punët”, ka thënë Havertz.

Çmimi i gjermani po sillet rreth 100M euro dhe ka oferta nga skuadra si Liverpool, Manchester United e Barcelona./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin