image Nora shfaqet tërheqëse në fotografitë e fundit

Bota e Yjeve

Nora shfaqet tërheqëse në fotografitë e fundit

news image

Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur shqiptare, Nora Istrefi asnjëherë nuk heziton të tregojë sharmin e saj.

Së fundmi në rrjetin social, Instagram artistja ka publikuar disa imazhe ku shfaqet tejet tërheqëse, e veshur e gjitha në të zeza, transmeton Sinjali.com.

Anipse ka zgjedhur të mos shkruajë asgjë në mbishkrimin e këtyre fotografive, Nora ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, të cilët nuk kanë hezituar t’i bëjnë komplimente.

https://www.instagram.com/p/B00yohwpwIE/

Kujtojmë që Nora është duke shijuar suksesin e këngës “Jena nda” që është në bashkëpunim me tekstshkruesin e njohur shqiptar, Irkenc Hykën. Kënga është publikuar më 27 korrik dhe deri më tani numëron mbi 1 milion klikime në kanalin Youtube./Sinjali.com/