image Nora Istrefi dhe Gjiko e publikojnë këngën e re "Anna"
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Nora Istrefi dhe Gjiko e publikojnë këngën e re “Anna”

news image

Dy artistët e njohur shqiptarë Nora Istrefi dhe Gjiko, e kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Anna” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e këngës e kanë shkruar Era Istrefi dhe Gjiko, ndërsa për muzikën janë përkujdesur Claydee Lupa dhe Tedy Economou.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/

Këngën mund ta dëgjoni në këtë LINK.