COVID-19

Të infektuar

170

Të sheruar

24

Të vdekur

4

Showbiz/ “No maybes” – kënga e re e Era Istrefit

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare tanimë me famë botërore, Era Istrefi e ka gati projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “No Maybes” dhe është në bashkëpunim me Arash, shkruan Gazeta Sinjali.

Artistët këtë bashkëpunim do ta publikojnë të shoqëruar me një video të animuar, të premten më 27 mars.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Era përmes rrjetit social Instagram, ku numëron mbi 1.5 milionë ndjekës.

“No maybes”, këtë të premte”, ka shkruar artistja shqiptare në postimin e bërë.

Të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve të Erës, të cilët nuk kanë hezituar t’i shkruajnë asaj fjalët më të mira si dhe të tregojnë që janë të lumtur për projektin e ri./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin