image Një person goditet nga vetura në Skenderaj, dërgohet në spital

Kosovë

Komunikacion/ Një person goditet nga vetura në Skenderaj, dërgohet në spital

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Skenderaj, ku një veturë ka goditur një këmbësor.

Sipas raportit policor, shoferi nga pakujdesia ka goditur këmbësorin i cili ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës.

I njejti pas trajtimit mjekësor është liruar nga spitali./ Gazeta Sinjali/