COVID-19

Të infektuar

170

Të sheruar

24

Të vdekur

4

Muzikë/ “Një herë në jetë”, kënga më e re e Dafina Zeqirit

news image

Këngëtarja  e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri e ka gati projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Një herë në jetë” dhe është në bashkëpunim me Cricket, shkruan Gazeta Sinjali

Artistët këtë projekt do ta publikojnë të shoqëruar më videoklip sot në orën 15:00.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë artistët, përmes rrjetit social Instagram.

View this post on Instagram

NESER NJE HERE NE JETE FT @dafina.zeqiri

A post shared by Donat Prelvukaj (@cricket.music) on

Artistja nuk ka zbuluar detaje të tjera rreth projektit dhe mbetet të shihet se cfarë ka përgatitur ajo për publikun./Gazeta Sinajli/


Shpërndaje artikullin