image Gruaja në Klinë sulmohet seksualisht

Siguri

Gruaja në Klinë sulmohet seksualisht

news image

Dje një grua është ngacmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar, shkruan Gazeta Sinjali.

Rasti ka ndodhur në Klinë rreth orës 11:00 dhe nuk raportohet për të arrestuar.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.

/GazetaSinjali/