image Një grua në Mitrovicë ngacmohet seksualisht nga komshiu - Sinjali

Ngacmim/ Një grua në Mitrovicë ngacmohet seksualisht nga komshiu

news image

Gruaja në Mitrovicë ngacmohet seksualisht nga komshiu

Dje në rrugën “Vasilija Ostroskog”, në Mitrovicë Veriore, është ngacmuar seksualisht një grua.

Kjo u bë e ditur sot përmes raporti 24 orësh të Policisë së Kosovës.

“Viktima femër K/Rome ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga komshiu i saj- i dyshuari mashkull K/Boshnjak dhe ka pësuar lëndime në dorë dhe këmbë. Viktima ka marrë tretman mjekësor. Lidhur me rastin është arrestua i dyshuari i lartcekur dhe me vendim të prokurorit kujdestar ndalohet në qendrën e mbajtjes”, thuhet në raportin e PK-së


Shpërndaje artikullin