image Nis takimi i Osmanit me Escobarin

Politikë

Nis takimi i Osmanit me Escobarin

news image

Ka nisur takimi mes presidentes Vjosa Osmani dhe të dërguarit të posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Escobar në orën 16:30 do të pritet në takim edhe nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.

Pamjet nga takimi më poshtë:

318213024 821664035757252 3856512752105567011 n
T7 
318465890 1262248054465140 5783468135187476074 n 800x600 1
T7 

/GazetaSinjali/