image Nga pushimet në Itali, Arbana ndan lajmin e ëmbël

Bota e Yjeve

Nga pushimet në Itali, Arbana ndan lajmin e ëmbël

news image

Arbana dhe Eduarti ditët e fundit ndodheshin me pushime në Como të Italisë. Por sot çifti ka udhëtuar drejt Milanos pasi kanë marrë një lajm shumë të bukur.

Arbana ka ndarë një foto ku tregon se partnerja e vëllait të Eduartit ka lindur vajzë.

“Mirë se vjen Adea”, shkruan moderatorja ndërsa në një foto tjetër tregoi se kishte marrë rrugën për të takuar vogëlushen e porsalindur.

Kujtojmë që gruaja e vëllait të Eduartit, Eridiana ishte dhe shoqëruese e nuses në dasmën e Arbanës dhe Eduartit.

/GazetaSinjali/