image “Never Forget”, kënga më e re e Gashit

Bota e Yjeve

“Never Forget”, kënga më e re e Gashit

news image

Rep-artisti i njohur kosovar me famë botërore, Gashi ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Never Forget” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Sinjali.

Ky projekt është publikuar në kanalin zyrtar të artistit në Youtube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Kujtojmë që Gashi së fundmi performoi në festivalin “Sunny Hill”, i cili këtë vit u mbajt nga 2 deri më 4 gusht në Gërmi.

No photo description available.
Image may contain: 2 people, crowd

“Roses” është projekti I fundit i Gashit që është publikuar më 4 qershor dhe që deri më tani numëron mbi 1 milion klikime në Youtube./Sinjali/