image Nesër u jepet lamtumira e fundit tre kosovarëve që vdiqën në një aksident trafiku në Gjermani - Sinjali

Nesër u jepet lamtumira e fundit tre kosovarëve që vdiqën në një aksident trafiku në Gjermani

news image

Familjarët e tre kosovarëve, që vdiqën ditë më parë në një aksident trafiku në Gjermani kanë njoftuar se varrimi i të ndjerëve do të bëhet nesër në ora 16:00.

Gjithashtu në njoftim bëhet e ditur se varrimi do të bëhet në fshatin Rahovicë, komuna e Ferizajit.

Njoftimi i familjarëve:

Me dhimbje ju njoftojmë se varrimi i tre familjarëve tanë Zaim, Bleon dhe Flori Krasniqi, që vdiqën tragjikisht prej kthimit nga vendlindja në Zvicër, do të mbahet nesër me datë: 21 Tetor 2020 mbas faljes së namazit të ikindis në ora 16:00 në varrezat e fshatit Rahovicë – Ferizaj./ Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: