image Ndodh edhe kjo në Çikago - 3 vajza bëjnë “twerk” mbi makinën e Policisë
[wp-story id="814678"]

Qesharake

Ndodh edhe kjo në Çikago – 3 vajza bëjnë “twerk” mbi makinën e Policisë

news image

Policia e Çikagos ka filluar hetimet pasi u shpërnda një video e tre vajzave që lëviznin sipër një makine policie.


Në pamjet, të cilat janë parë gati një milion herë, një makinë patrullimi mund të shihet duke lëvizur ngadalë përmes një turme njerëzish, ndërsa tre vajza kërcejnë mbi automjet.

Makina drejtohej ngadalë nga dikush tjetër, ndërsa nuk dihet nëse një oficer policie ishte në timon në atë kohë.

Një vajzë u ngjit në maje të makinës, u rrotullua me krahët në ajër përpara se të bënte “twerk” ndërsa turma e brohoriste dhe policia u përpoq me dëshpërim të mbyllte festën. /GazetaSinjali/