image Ndihma e shpejtë sërish në “Big Brother”, përkeqësohet gjendja e një banori

Bota e Yjeve

Ndihma e shpejtë sërish në “Big Brother”, përkeqësohet gjendja e një banori

news image

Situata brenda shtëpisë është e tensionuar që nga momenti kur filloi debati në mes Donaldit dhe Ilirit.

Aktorja nga Tropoja, Arjola Demiri kërkoi nga dyshja që të ulin tonet e zërit pasi që nuk ndihej mirë, por që ata nuk e dëgjuan dhe gjendja e saj u përkeqësua.

Arjola u largua nga pjesa e banorëve në gjendje jo të mirë, e që u desh të intervenonin mjekët për të kontrolluar gjendjen e saj.

Kjo nuk është hera e parë që kërkohen mjekët brenda shtëpisë, kujtojmë se edhe javën e shkuar pas natës së spektaklit gjendja shëndetësore e këngëtares Fifi u përkeqësua dhe intervenuan mjekët./GazetaSinjali/