COVID-19

Të infektuar

10988

Të shëruar

6616

Të vdekur

373

“Mu kanë përzi emocionet”, Mozzik flet pas publikimit të albumit

news image

Është publikuar albumi i plotë i Mozzikut.

Plot 19 këngë janë lansuar në të gjitha platformat muzikore, në të cilat ju tashmë mund t’i dëgjoni.

Pas publikimit të “Mozzart”, reperi ka marrë shumë komente pozitive dhe për këtë ai hyri në Instagram për t’i thënë disa fjalë.

Ai tha se i janë përzier emocionet.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e tij./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: