image Mozzik publikoi këngën "Dhelpër dinake" - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Showbiz/ Mozzik publikoi këngën “Dhelpër dinake”

news image

Rep-artisti shumë i përfolur shqiptar Mozzik, publikoi projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Dhelpër dinake” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar vetë artisti, ndërsa për muzikën është përkujdesur Rzon.

“Dhelpër dinake” ka marrë komente të shumta pozitive në YouTube, madje disa nga fansat aludojnë se është dedikim për ish-partneren Loredana Zefi./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin