image Mozzik jep një lajm të mirë për fansat - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15063

Të shëruar

12570

Të vdekur

613

Mozzik jep një lajm të mirë për fansat

news image

Mozzik ka dhënë një lajm të mirë sot për ndjekësit e muzikës së tij.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, reperi njoftoi ndjekësit se do t’i shpërndajë 30 CD të albumit në 7 qytete të Kosovës.

Artisti kërkoi nga fansat t’i kenë maskat dhe dorëzat për shkak të pandemisë. E gjithë kjo po bëhet në shenjë respekti të atyre që vazhdojnë ta përkrahin reperin.

Më poshtë mund ta lexoni njoftimin e tij të plotë./Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

Shihemi ❤️🤟🏻 #MOZZART #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: