image Mozzik e thumbon Loredanën, nga "Madam" në "Lakmitare"

Bota e Yjeve

Mozzik e thumbon Loredanën, nga “Madam” në “Lakmitare”

news image

Mozzik dhe Loredana janë njëri ndër çiftet që bënë bujë në media me lidhjen e tyre dhe më pas edhe me ndarjen e tyre.

Ani pse ka kohë prej kur janë ndarë, “kunjat” mes tyre nuk mungojnë në rrjete sociale.

Por së fundi, Mozzik ka hedhur “kunja” live në një koncert.

Teksa po mbante koncertin ai u shpreh se së pari i kishte dedikuar këngën “Madam” e më pas “Lakmitare”, por duke mos përmendur emrin e reperes.

Sidoqoftë, “Madam”, ishte dedikim për Loredanën, madje ajo ishte edhe pjesë e klipit në këtë projekt.

View this post on Instagram

A post shared by KENG TE REJA (@kengterejaofficial)

/GazetaSinjali/