image Moti për sot

Kosovë

Moti për sot

news image

Prishtina Weather ka njoftuar se sot do të ketë mot me diell dhe vranësira shkruan Gazeta Sinjali.

Paradite do të ketë kryesisht diell, kurse pasdite do të jetë pjesërisht vranët.

Temperaturat minimale do jenë 12 gradë kurse ato maksimale 23 gradë.

Do të dominojë kryesisht era nga krahu verior, e lehtë dhe mesatare 4-10m/s.

Shtypja atmosferike me tendencë të rritjes edhe mbi vlera normale ditëve të ardhshme. /Gazeta Sinjali/

May be an image of text that says 'Hên, 30.08 Mar, 31.08 Mer, 1.09 Enj, 2.09 23° 23°12° 12° Pre, 3.09 27° 10° 22° 12° 22° 22°10° 10° 10 Era: 4-10m/s Shtypja: 10 4mb Lageshtia: 34% UVI: 7 24°9° Era: variabile 3-6m/s Shtypja: 10 5mb Lageshtia: 25% UVI: 7 Era: 5-10m/s Shtypja: 101 9mb Lageshtia: 43% UVI: AQI PM2.5:5/15 Era: 4-9m/s Shtypja: 1022mb Lageshtia: 36% UVI: AQI :5/15 Era: variabile 1-3m/s Shtypja: 10 1016mb Lageshtia: 1% UVI: 7 AQI PM2.5 5/15 Parashikimi mè: 29 Prishtina Weather'