image Momenti kur nisin arrestimet e policëve në Vërmicë - VIDEO

Drejtësi

Momenti kur nisin arrestimet e policëve në Vërmicë – VIDEO

news image

Në kuadër të luftës kundër krimit dhe korrupsionit në pikat kufitare, në vazhdën e aksionit “Pika”, Inspektorati Policor i Kosovë sot ka zbarkuar në pikën kufitare në Vërmicë, ku kanë nisur arrestimet e zyrtarëve policorë që dyshohen të jenë të përfshirë në disa vepra penale.

Gazeta Sinjali ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet arrestimi i disa policëve të pikës kufitare në Vërmicë.

/GazetaSinjali/