image Momenti kur Messi e humbet durimin dhe ndëshkohet me karton të kuq - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Momenti kur Messi e humbet durimin dhe ndëshkohet me karton të kuq

news image

Athletic Bilbao arriti fitore të madhe në ndeshjen e sontme të zhvilluar kundër Barcelonës, duke e fituar kështu Superkupën e Spanjës.

E në këtë ndeshje siç duket nervozizmin nuk mundi ta kontrollojë Lionel Messi, shkruan Sinjali Sport.

Kjo pasi që Messi bëri një ndërhyrje të palejushme në futbollistin Elbowing.

Pas rishikimit të këtij momenti në VAR, gjyqtari vendosi që ta përjashtojë nga ndeshja Messin me karton të kuq.

/Sporti në Sinjali/


Shpërndaje artikullin