image Mitrovicasi largohet nga shtëpia, Policia po heton rastin - Sinjali

Mitrovicasi largohet nga shtëpia, Policia po heton rastin

news image

Gruaja nga Mitrovica ka raportuar se bashkëshorti i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë, ndërsa gruaja rastin e ka paraqitur dje në Polici rreth orës 10:00.

“Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin