image “Midis sheshit kërset plumi babo”, Don Xhoni publikon pamje nga koncerti në Skënderaj

Bota e Yjeve

“Midis sheshit kërset plumi babo”, Don Xhoni publikon pamje nga koncerti në Skënderaj

news image

Reperi, Don Xhoni, ka mbajtur një koncert në Skënderaj. Ai ka publikuar një video në Instagram teksa shihet një grumbull i madh i njerëzve.

Ai po ashtu ka publikuar edhe një foto në storie duke treguar se ndihet krenar që gjatë këtij koncerti ka pasur edhe gjuajtje me armë.

“Midis sheshit kërset plumi babo”, Don Xhoni publikon video teksa dëgjohen gjuajtjet me armë në Drenicë.

View this post on Instagram

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)

“Oj Drenicë bre mos e nal dorën hiç, midis sheshit kërset plumi babo”, ka shkruar reperi, derisa dëgjohen qartazi zhurmat e gjuajtjes me armë.

Ndërkohë, reperi ka përfunduar mbrëmjet muzikore sa i përket këtij sezoni veror dhe mbetet një nga më të kërkuarit./Gazeta Sinjali/