COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

Showbiz/ “Merri krejt” – kënga e re e Dafina Zeqirit

news image

Dafina Zeqiri është njëra ndër artistet më të pëlqyera shqiptare.

Krahas muzikës, këngëtarja është tejet aktive edhe në rrjetet sociale, ku numëron miliona ndjekës, shkruan Gazeta Sinjali.

Së fundmi përmes rrjetit social Instagram, Dafina ka zbuluar se ka gati projektin më të ri muzikor.

“Merri krejt” është kënga e re e artistes që do të publikohet më 12 shkurt.

View this post on Instagram

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Dafina ka zgjedhur që të mos zbulojë shumë rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për publikun.

Teksa kujtojmë se “Vuj vuj vuj”, është kënga e fundit e Dafinës, e cila u pëlqye shumë nga publiku dhe deri më tani numëron mbi 10 milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin