image Mërgimtarit i humbi kuleta, ia kthejnë brenda pak orësh
[wp-story id="814678"]

Mërgimtarit i humbi kuleta, ia kthejnë brenda pak orësh

news image

Një mërgimtari nga Kosova i kishte humbur kuleta së bashku me disa dokumente personale si dhe para.

Por, 18 vjeçari Leutrim Ejupi me banim në Gjermani duhet të ndihet me fat, pasi që ato i janë kthyer brenda pak orësh pasi që i kishin humbur.