COVID-19

Të infektuar

1158

Të shëruar

876

Të vdekur

30

Siguri/ Mërgimtares i vidhen paratë dhe dokumentet personale në Prishtinë

news image

Dje në rrugën “Anton Harapi” në Prishtinë, gruaja shqiptare me nënshtetësi të huaj  ka raportuar se persona të panjohur i kanë vjedhur dokumente personale dhe  zvicerane si dhe para të gatshme.

Personat e panjohur kanë thyer veturën e viktimës nga ku kanë vjedhur paratë dhe dokumentet.

Policia njofton se rasti po hetohet. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: