image “Menemadhe”, kënga e re e Donjetës dhe Skivit - Sinjali

Showbiz/ “Menemadhe”, kënga e re e Donjetës dhe Skivit

news image

Dy artistët e njohur shqiptarë Donjeta Morina dhe Skivi, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Menemadhe” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar Skivi në bashkëpunim me Diez Music, ndërsa për muzikën janë përkujdesur Bini Diez dhe Granit Gashi.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin