COVID-19

Të infektuar

1142

Të shëruar

871

Të vdekur

30

Muzikë/ Meek Mill dhe Justin Timberlake publikojnë këngën e re “Believe”

news image

Artistët e njohur me famë botërore, Meek Mill dhe Justin Timberlake, kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Believe” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

“Believe” është një këngë inspiruese dhe ka arritur qysh në orët e para të marrë komente të shumta pozitive nga publiku.

Këngën mund ta dëgjoni dhe shikoni në kanalin zyrtar të rep-artistit, Meek Mill në YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin