image Me dru bejsbolli në mes të autostradës, dalin pamjet se si shokët e Stresit rrahën BMT (VIDEO)

Bota e Yjeve

Me dru bejsbolli në mes të autostradës, dalin pamjet se si shokët e Stresit rrahën BMT (VIDEO)

news image

Ka dalë një video e shkurtër nga momenti kur disa shokë të reperit Arkimed Lushaj (Stresi), rrahin reperin BMT, emri i vërtet i të cilit është Benardin Simoni.

Siç shihet dhe nga pamjet që po qarkullojnë në rrjet, janë disa djem të rinj që e kanë ndaluar BMT-inë në mes të rrugës, teksa po ecte me makinë.

Ata shihen duke e goditur dhunshëm, teksa një prej tyre mban në dorë dhe një shkop druri. Gjithashtu edhe automjetin ja kanë dëmtuar.

BMT jeton prej vitesh në Itali, por siç duket ka ardhur me pushime në Shqipëri ku e ka pësuar keq. Pas rrahjes ai ka shkuar në spitalin e Lezhës, ku mësohet se ka patur disa fraktuar në kokë dhe në krah.

/GazetaSinjali/