image 18 vite më e vogël, kjo është partnerja e re e Stresit

Bota e Yjeve

18 vite më e vogël, kjo është partnerja e re e Stresit

news image

Erzenida është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Stresit dhe e ka bërë të përjetojë një natë speciale, pas shumë vitesh.

Ajo ka mbushur 18 vjeç në muajin Korrik (18 vite më e vogël se Stresi) dhe së fundmi ka shoqëruar reperin në Sarandë, në një prej koncerteve të tij.

Megjithëse Stresi nuk ia zbuloi fytyrën, detajet si tatuazhi në krahun e Erzenidës nxorrën zbuluar çiftin.

Më herët ai publikoi një foto krah Erzenidës, ku shkruante:

“Sonte ishte nata ime më speciale ndër vite”.

View this post on Instagram

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

/GazetaSinjali/