COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

UFC/ Dueli McGregor-Gaethje do të ndodh, irlandezi e tregon muajin

news image

Justin Gaethje e mposhti para pak ditësh Tony Fergusonin duke e bërë për spital.

Pas kësaj reagoi Conor McGregor duke i dërguar mesazh të frikshëm dhe e paralajmëroi një duel mes tyre, shkruan Gazeta Sinjali.

Ndërsa, tash McGregor postoi një mesazh tjetër në profilin e tij në Twitter duke e treguar edhe muajin se kur mund të ndodh ndeshja mes tyre.

“Shihemi në korrik” – shkroi McGregor duke i shtuar flamurin e Irlandës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: