image Max i dedikon këngë Demi Lovatos, ajo i bën bllok - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

17009

Të shëruar

14716

Të vdekur

656

Max i dedikon këngë Demi Lovatos, ajo i bën bllok

news image

Pas ndarjes nga Demi Lovato, Max Ehrich ka publikuar një këngë të re të titulluar ‘Afraid’.

Nga teksti kuptohet se ky projekt është një dedikim për ish-të fejuarën e tij, e cila deri më tani ka shmangur çdo kontakt me Max.

Burime për ‘Enews’ kanë treguar gjithashtu se Max tenton gjithë kohës të komunikojë me Demi-n, por ajo e ka bllokuar në çdo vend, njëjtë siç kanë vepruar dhe të afërmit e saj pas përpjekjeve të shumta të Ehrich për t’ju afruar.

Deri më tani Lovato e ka lënë çdo gjë në dorë të avokatëve të saj, duke e shmangur totalisht kontaktin me Max. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: