image Mane i nervozuar me Kloppin, dëshiron largimin nga Liverpool

Futboll

Futboll/ Mane i nervozuar me Kloppin, dëshiron largimin nga Liverpool

news image

Futbollisti senegalez, Sadio Mane nuk është aspak i lumtur me trajnerin e Liverpool, Jurgen Klopp, pasi ky i fundit e votoi Van Dijkun në garën për ‘Topin e Artë’ dhe jo atë.

Revista franceze ‘France Football’ raporton që Mane dëshiron që të transferohet në Real Madrid, transmeton Gazeta Sinjali.

Në të kaluarën, Mane ka qenë i lidhur me një kalim në Bernabeu.  Çmimi i Manes llogaritet 150M funta.

Zidane po ashtu e pëlqen shumë lojtarin dhe do të dëshironte ta kishte në skuadër./Gazeta Sinjali/