image Manaj shënon golin e parë për Barcelonën, në mënyrë spektakolare - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107921

Të shëruar

105549

Të vdekur

2265

Manaj shënon golin e parë për Barcelonën, në mënyrë spektakolare

news image

Rey Manaj ka realizuar golin e parë për skuadrën e Barcelonës, shkruan Sinjali Sport.

Reprezentuesi shqiptar është futbollist i Barcelonës B, mirëpo sot është duke luajtur në një miqësore me ekipin e parë.

Manaj realizoi golin e epërsisë së Barcelonës, pas një lëvizje tipike të një sulmuesi klasik.

Sulmuesi i Shqipërisë hyri në minutën e 46-të dhe realizoi në të 60-ën.

Barcelona po luan ndaj Gimnastic një miqësore parapërgatitëse për fillimin e sezonit të ri. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: