COVID-19

Të infektuar

10247

Të shëruar

5944

Të vdekur

327

Muzikë/ Maluma dhe J Balvin publikojnë këngën e re

news image

Dy artistët e njohur spanjollë me famë botërore, Maluma dhe J Balvin kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Que Pena” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

“Que Pena”, është publikuar në kanalin zyrtar të Malumës në YouTube dhe qysh në orët e para ka marrë mbi 1 milion klikime./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin