image Majku ka gati këngën e re, ka një pyetje për fansat - Sinjali

Showbiz/ Majku ka gati këngën e re, ka një pyetje për fansat

news image

Kastriot Rexha i njohur me emrin artistik si Majk, e ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor.

Këtë ai e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku numëron mijëra ndjekës, shkruan Gazeta Sinjali.

A jeni gati për një kangë të re? Bashkëpunim, solo?“, ka shkruar ai në mbishkrimin e imazhit, ku ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Majk nuk ka bërë të ditur detaje të tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ai për publikun.

Kujtojmë se “Hala” në bashkëpunim me Capital T, është projekti i fundit muzikor i rep-artistit. Kënga është publikuar në muajin nëntor të 2019 dhe deri më tani numëron mbi 6 milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin