COVID-19

Të infektuar

170

Të sheruar

24

Të vdekur

4

Muzikë/ Majk publikon pak nga projekti i ri muzikor

news image

Kastriot Rexha i njohur me emrin artistik si Majk, e ka gati projektin e ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Instagram, shkruan Gazeta Sinjali.

Në video shfaqet artisti duke kënduar e vallëzuar me këngën e re, e cila me gjasë titullohet “Bad”.

“Shkojme me pak pozivitet i karantum ne studio ….”, ka shkruar ai ndër të tjera në përshkrimin e videos.

Majk nuk ka dhënë detaje të tjera rreth kësaj kënge dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ai për publikun.

“Sytë mu kanë qorru”, është projekti i fundit muzikor i artistit. Kënga deri më tani numëron mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin