image Luana Vjollca publikon këngën e re "Pa panik"

Bota e Yjeve

Showbiz/ Luana Vjollca publikon këngën e re “Pa panik”

news image

Moderatorja njëherësh këngëtarja shumë e përfolur shqiptare, Luana Vjollca e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Pa panik” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e këngës e ka shkruar Fifi, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Imagine Films.

“Pa panik”, është publikuar në kanalin zyrtar të Luanës në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/