image Luana Vjollca provokon ndjekësit, shfaqet në bikini
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Luana Vjollca provokon ndjekësit, shfaqet në bikini

news image

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca ka shfaqur linjat e saj trupore në imazhin e fundit.

Luana Vjollca ka pozuar në bikini dhe duket joshëse, duke tërhequr kështu vëmendjen e ndjekësve të saj.

 “Lëri llafet e kota”, ka shkruar moderatorja pranë postimit.

View this post on Instagram

Leji llafet e kotaaaa

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndryshe, Luana Vjollca është aktive në rrjetet sociale, duke mos lënë anash karrierën e saj si në moderimin ashtu edhe në muzikë. /Gazeta Sinjali/