image Lori publikon këngën e re "E ke harru"

Muzikë

Muzikë/ Lori publikon këngën e re “E ke harru”

news image

Loreta Kaçka e njohur me emrin artistik si Lori, e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “E ke harru” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi, ndërsa për muzikën është përkujdesur Irkenc Hyka.

“E ke harru”, është publikuar në kanalin YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/