COVID-19

Të infektuar

1038

Të shëruar

791

Të vdekur

30

Showbiz/ Loredana nuk e harron Mozzikun, publikon fotografi me të dhe vajzën

news image

Edhe pse tanimë ata kanë ndarë rrugët, Loredana dhe Mozzik mbeten ndër dyshet më të komentuara në media.

Madje së fundmi, në këngën e saj të re, Loredana tregoi se ka respekt për Mozzikun, si babai i vajzës së saj, shkruan Gazeta Sinjali.

Loredana ka shfrytëzuar llogarinë e vajzës së saj në Instagram, për të publikuar një fotografi nga koha kur dyshja ishin në lidhje, ku shihen të lumtur pranë vajzës së tyre Hana.

Këto fotografi dëshmojnë se reperja Loredana ende ruan me respekt dhe dashuri kujtimet me ish burrin e saj, edhe pas ndarjes së tyre. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: