image Loredana dhe Zuna publikojnë këngën “Du bist mein”

Bota e Yjeve

Loredana dhe Zuna publikojnë këngën “Du bist mein”

news image

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Du bist mein” dhe është në bashkëpunim me rep-artistin gjithashtu të njohur, Zuna, shkruan Gazeta Sinjali.

Rep-artistët këtë bashkëpunim kanë vendosur ta publikojnë të shoqëruar edhe me videoklip.

“Du bist mein”, është publikuar në kanalin zyrtar të Loredanës në YouTube dhe ka arritur të marrë mbi 1 milion klikime 14 orë pas publikimit./Gazeta Sinjali/