COVID-19

Të infektuar

3886

Të shëruar

2003

Të vdekur

82

Showbiz/ Loredana dhe Juju publikojnë këngën e re

news image

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Këga titullohet “Kein Wort” dhe është në bashkëpunim me Juju, shkruan Gazeta Sinjali.

Këtë bashkëpunim artistet e kanë lansuar të shoqëruar me videoklip, i cili është publikuar në kanalin zyrtar të Loredanës, në YouTube.

“Kein Wort” qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin